GLAS OCH KERAMIK / Mat- och kaffeserviser / Matservis 8492112
nr 849 2112
Matservis
25 del, Gustafsberg, Wexiö
Kondition: 4 delar med lagningar/nagg
Utrop:
1.000 kr
Såld:
350 kr
måndag 30 september 2013
kl 20:33:22
200 kr
200 kr
300 kr
300 kr